İzleyemedi… (Çok kısa bir yazı)

İzleyemedi… (Çok kısa bir yazı)

Bir yazıma bir yutup videosu linki koyma hatasında bulunmuşum. Hesap feshedilmiş. ( Yarın bir gün Edip’in, Gürkan’ın vb. yutup kahramanlarının başına geleceği gibi)

Sözünüz varsa; bunları veritabanı size ait olan ortamlarda tutun, insanları bu ortamlara çekin. El bilmemnesiyle bilmemneye girerseniz sonuç üstte….

One thought on “İzleyemedi… (Çok kısa bir yazı)

  1. “Sözünüz varsa; bunları veritabanı size ait olan ortamlarda tutun.”

    9:18 Allah’a yakarış yerlerinin yapımını, yalnızca Allah’a ve Sonsuz Yaşam Günü’ne inanan, salâtı kuran, zekatı veren ve Allah’tan başkasından korkmayanlar üstlenebilir. İşte onların, doğru yola erişmeleri umut edilebilir.
    9:107 Dokunca vermek, nankörlük etmek, inananların arasını açmak ve daha önce Allah’a ve onun elçisine karşı savaşanlara gözcülük yapmak için yakarış yeri yapanlar vardır. “İyilikten başka bir amacımız yok!” diyerek yemin ederler. Oysa Allah, aslında, onların yalancı olduğuna tanıklık eder.
    9:108 Orada asla salâtı kurma. İçerisinde salâtı kurmana en çok yaraşan yakarış yeri, daha ilk günden sorumluluk bilinciyle yapılmış olandır. Orada, arınmayı seven adamlar vardır; Allah da arınanları sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*