Sizce Edip Yüksel sitesinde yazı yazmayı neden bıraktı? (Mini test)

A-) Sitesinin şifresini unuttu

B-) Her şeyi yazdı artık yazacak konu yok.

C-) Üç beş kişi emek verip okuyorsa da bu yetersiz;  140 karakterle bir sürü like almak, retweet kazanmak daha mü’mince.

D-) Böyle buyurdu Zerdüşt

E-) Kuran çalışmayı bıraktı.

Joker şık: Dün-ya yani yakın olan daha eğlenceli geldi, anında like, laf sokma, retweet gibi şeyler süslü geldi, el-ahira’ya ( uzak olan nihai sonuca)  güvenmedi, belki kör  birisi uzun uzun delilli yazıyı okuyup gözleri açılacaktı ama onu küçümsedi…

2 yorum

 1. F) Hepsi ve daha bir sürü şey.
  https://www.youtube.com/watch?v=8KC63g7fE2c
  Lgbtleri eleştiriyormuş ama onların yaşam tarzıymış Kuran’a göre en büyük suç şirkmiş, diyor kendileri.Kelle kesmek adam öldürmek gibi..Ben lgbtzarttırızurtturuysam ama şirk koşmuyorsam sorun yok o halde. Eşkoşmayı anlamamış zaar.
  |Bknz eşkoşma (https://gerceginkitabi.wordpress.com/2017/12/17/eskosma-ornekleri/) |
  Bir gün Edip bir karışıkla canlı yayın yaparsa hiç ama hiç şaşırmam .Çünkü o ,ne popülerse onun peşinde koşuyor.Çok aşırı insan sever anlayışlı,hoşgörülüdür kendisi.Haşa Allah’tan bile.Çünkü Allah ayetlerinde açık açık lanetliyor bu tip insanları.
  Abdurrahman Dilipak’ın aşı ve pcr dayatmasına karşı paylaştığı tivitine karşılık ;”Türkiye’nin en büyük sorunu AŞI‼️,Halkın yarısı aç AŞI,Hapishaneler dolu AŞI,KHK ile onbinler mağdur AŞI,Tarikatlar halkı aptallaştırıyor AŞI, Türkiye uyuşturucu cehennemi AŞI, AkSaray BeyazSarayın 8 katı AŞI,
  Eğitim rezalet AŞI, Çiftçiler perişan AŞI, Kürtlere karşı faşizm var AŞI” diye cevap veriyor. Onu da anlamamış.
  Siz de kalkmış “Sizce Edip Yüksel sitesinde yazı yazmayı neden bıraktı?” diye soru soruyorsunuz. HALK AÇ AÇ!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


**